Teknoloji

Amazon’da Satışa Sunulan Wyze Cam V2 Hakkında Bilgiler

Description: Telefondan kontrol edilebilen ve sadece 20 $ gibi bir fiyata sahip olan ev güvenlik kamerası Wyze Cam hakkında bilmeniz gerekenler.

Amazon’da Satışa Sunulan Wyze Cam V2 Hakkında Bilgiler

Geçtiğimiz aylarda Amazon üzerinden satışa sunulan Wyze Cam V2 ev güvenlik kamerası, telefonunuzdan kolayca takip edilmesi ve olağanüstü performansıyla dikkat çekiyor.

Bu küçük kamera, telefonunuza kurduğunuz uygulama sayesinde hem ses algılaması hem de kaliteli görüntü sunmasıyla evinizde yaşananları an ve an kullanıcıya aktarıyor. Evcil hayvanlarınız, çocuk odanız ve aklınıza gelebilecek olan herşey bu kamera ile canlı olarak sizinle.

İşte Wyze Cam V2 Hakkında 6 Farklı İpucu

Wyze Cam V2 hakkında bilmeniz gereken 6 farklı ipucunu sizler için derledik.

Sağlam Taban

Bu kamera hakkında bilmeniz gereken en önemli özelliklerden biri manyetik tabanı. Yani kutunun içerisinden çıkan metal alt tabanı sayesinde kolaylık istediğiniz yere sabitleyebilirsiniz.

Hafıza Kartı Desteği

20 dolarlık bir kamera olması, bu cihazın bazı dezavantajı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Maalesef bu kamerada dahili depolama desteği bulunmuyor. Bu nedenle cihazını çalıştırabilmek için bir MicroSD kart almanız gerekiyor. Wyze Cam, 32 GB’a kadar hafıza kartı desteği sunuyor.

Bu noktada şu uyarıyı yapmamız doğru olacaktır. Sürekli kayıt seçeneğini aktif ederseniz kartınızın hafıza doldukça en eski kayıtlar öncelikli olmak üzere silinecek ve yeni kayıtlara yer açılacaktır. Eğer daha eski kayıtlara ihtiyacınız olacaksa bunun için hareket ve ses sensörünü aktif hale getirerek sadece hareket ve ses algıladığında çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Hızlandırılmış Video Seçeneği

Wyze Cam, kullanıcılara farklı bir özellik daha sunuyor. Hızlandırılmış video oluşturma özelliği ile kayıtlarınızı hızlandırılmış bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun için uygulama ayarları kısmında Zaman Atlamalı özelliğini aktif etmeniz yeterli.

Uyarı Özelliği

Tıpkı kameranın ayarlarında olduğu gibi uygulama ayarlarından yapacağınız ufak bir değişiklik ile telefonunuz sürekli elinizde olmasına gerek kalmadan kamera görüş alanında bir hareket algıladığında bir bildirim alarak görüntüleme sağlayabilirsiniz. Yine bunun için ayarlar kısmından Alarm seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor.

Alan Sınırlama

Hareket algılama özelliği genel bir özellik olsa kameranızın görüş alanın tek bir noktaya indirgeyebilirsiniz. Hareket algılama özelliği ile bu özelliği birleşince kendinize vakit yaratabilirsiniz.

Hareket algılama, Wyze Cam’da ya hep ya hiç yok. Aslında, kameraya bir uyarı gönderecek olan hareket için izlemek istediğiniz belirli bir alanı anlatabilirsiniz.

Yangın Alarmı

Bu kameranın belki de en güzel özelliklerinden biri yangın ve zehirlenme gibi durumlara karşı uyarı özelliğidir. Yani olası bir yangında veya sobadan sıza CO hazında kamera alarmı tetiklenerek size bir uyarı gönderir ve avantaj sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı