Genel

Gt ne demek ?

Gt ne demek?

Sosyal ağlarda genellikle yorum olarak gt yazdığını görürsünüz bu nedenle ne demek olduğunu ve anlama geldiğini merak edebilirsiniz. Kısaltma olduğu çok belli olan ama kelimeyi açtığımızda ne anlama geldiğini bir türlü bulamadığımız iki harften oluşan ve özellikle takipçi sayısını arttırmak isteyen kullanıcıların yazdığı ve aralarında kullandığı kod hatta şifre diyebiliriz. Gt ne demek sorusunu yanıtlayalım hemen, gt geri takip demektir ve genellikle İnstagram üzerinde kullanılır. Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarında da görmeniz mümkün.  Geri takip ile takipçi sayısını binlerce kişiye çıkaran hesaplar olduğunu biliyor musunuz? Siz de gt yaparak profil takipçi sayınızı arttırmaya karar verdiyseniz gt nasıl yapılır sorusunun yanıtını ve ipuçlarını öğrenerek işleme başlayabilirsiniz.

gt ne demek
gt ne demek

Gt Nasıl yapılır?

Gt nasıl yapılır sorusuna yanıt olarak da eğer profilinizdeki takipçi sayısını arttırmak ya da bir marka oluşturmak istiyorsanız yapmanız gereken şeylerden biri de gt’dir. Geri takip ile birbirinizi takip edip fotoğraf, video vs… beğenip hesapları yavaşça büyütmek mümkündür. Peki, geri takip için izlemeni gereken yöntemler nelerdir ve daha çok kişi kazanmak için gt nasıl yapılır?

  • Öncelikle hesabınız fake olmamalı.
  • Profil resminiz size ait olmalı ve güven vermeli.
  • Marka büyütmek amaçlı yapacaksanız markanızı biyografi kısmında tanıtmalısınız.
  • Takip ettiğiniz kişiye yorum kısmında ulaşıp gt yazıp sizi takip etmesini belirtmelisiniz.
  • Zamanla önce birçok kişiyi takip etmeli ve her birine gt mesajını atmalısınız.
  • Kontrol amaçlı haftada bir gün takip ettiğiniz kişilerin sizleri de takip ettiğinden emin olmalı ve takip etmeyenlere son bir uyarı için tekrar gt yazmalısınız. Eğer bu uyarınıza cevap vermezlerse siz de takibi bırakmalısınız.
  • Daha sonra düzenli olarak fotoğraf ve video gibi içerikler yükleyip gt ile gelen kişilerin ilgisini çekebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı